Witam serdecznie, mów mi Alter. Jestem inżynierem, który lubi gry, sport i muzykę 😉

Pewnie każdy, kto urodził się w latach 90-tych zaczynał przygodę z grami w ten sposób, że to ojciec przytaszczył do domu, czy to pegazusa, czy też PCta i zaczęło się ALTERnatywne życie każdego z nas 😉 Kiedyś łączyłem zabawy na podwórku i eksplorację fantastycznych krain, a teraz pracę i… Eksplorowanie innych fantastycznych krain, prawie wszystko po staremu. Pamiętam, że mój profesor, na jednym z wykładów na studiach, powiedział nam:

Ja w waszym wieku programowałem zamiast odkrywać kolejne światy w World of Warcraft, nie traćcie na to czasu, jeśli chcecie cokolwiek zawodowo osiągnąć. 

Z ekipą w alternatywnym świecie po wykładzie

Ja się z tym totalnie nie zgadzam. Inżynierem zamierzam być nie najgorszym, a gry to moje życie i największa pasja. Mam nadzieję, że również wasza i dlatego tu jesteście. Na blogu będę chciał poruszyć tematykę nie tylko samych gier, ale wszystkiego, co jest związane z życiem gracza. Nie wierzę, że nikt z was nie miał takich myśli jak “ale co właściwie granie mi daje?”, “przecież nie będę zarabiał jak Izak czy Xayoo”, “spędzę sobie calutkie życie (to alternatywne, po pracy/szkole) przed kompem i będzie fajnie, przecież właśnie to kocham” 🙂 I żeby była jasność – pracuję 3 rok w zawodzie, który daje mi ogromną satysfakcję, a wciąż te myśli się mnożą. Właśnie dlatego postanowiłem założyć bloga, mieć swoje miejsce w sieci, które mogę dzielić z innymi z podobnym nastawieniem do życia, być może wspólnie dojść do ciekawych wniosków i po prostu cieszyć się naszą pasją.  Prócz artykułów, na blogu będą się pojawiać także odnośniki do filmów lub luźnych klipów na moim kanale Youtube.

Co znajdziesz w blogu:

  • Artykuły lifestyle’owe dla graczy
  • Teksty o aktualnie ogrywanych tytułach
  • Newsy ze świata MMO
  • Subiektywne opinie na temat nowych wydarzeń w alternatywnych światach
  • Testy sprzętu
  • Retro gry
  • Luźne klipy z gier
Close Menu
Obczaj moje zdjęcia!
Śledź mój kanał RSS!
Bądź na bieżąco z artykułami!