Witam serdecznie, mów mi Alter. Jestem gościem, który lubi gry, sport i muzykę. Do tego lubię popierdzielić o tym w internecie, a Wy to czytacie z czego bardzo się cieszę. W tym momencie leniwi mogą przestać czytać i niech rzucą okiem na wpisy 😉

  • Moja prehistoria

Pewnie każdy, kto urodził się w latach 90-tych zaczynał przygodę z grami w ten sposób, że to ojciec przytaszczył do domu, czy to pegazusa, czy też PCta i zaczęło się ALTERnatywne życie każdego z nas 😉 Kiedyś łączyłem zabawy na podwórku i eksplorację fantastycznych krain, a teraz pracę i… Eksplorowanie innych fantastycznych krain, prawie wszystko po staremu. Pamiętam, że mój profesor, na jednym z wykładów na studiach, powiedział nam:

Ja w waszym wieku programowałem zamiast odkrywać kolejne światy w World of Warcraft, nie traćcie na to czasu, jeśli chcecie cokolwiek zawodowo osiągnąć. 
Z ekipą w alternatywnym świecie po wykładzie

Ja się z tym totalnie nie zgadzam. Inżynierem zamierzam być nie najgorszym, a gry to moje życie i największa pasja. Mam nadzieję, że również wasza i dlatego tu jesteście. Na blogu będę chciał poruszyć tematykę nie tylko samych gier, ale wszystkiego, co jest związane z życiem gracza. Nie wierzę, że nikt z was nie miał takich myśli jak “ale co właściwie granie mi daje?”, “przecież nie będę zarabiał jak Izak czy Xayoo”, “spędzę sobie calutkie życie (to alternatywne, po pracy/szkole) przed kompem i będzie fajnie, przecież właśnie to kocham” 🙂

I żeby była jasność – pracuję 3 rok w zawodzie, który daje mi ogromną satysfakcję, a wciąż te myśli się mnożą. Właśnie dlatego postanowiłem założyć bloga, mieć swoje miejsce w sieci, które mogę dzielić z innymi z podobnym nastawieniem do życia, być może wspólnie dojść do ciekawych wniosków i po prostu cieszyć się naszą pasją.

  •  Dzieje AlterMMO – bloga o grach

Powstał w listopadzie 2018 roku i… Idzie całkiem nieźle. Obecnie co miesiąc odwiedza go 1200 unikalnych użytkowników w wieku 21-31 lat. Pewnie dlatego też dużym powodzeniem cieszą się artykuły dotyczące wspomnień z gier lat 90-tych oraz teksty poruszające tematykę pseudo-rozwoju osobistego.
 

Co znajdziesz na blogu:

  • Artykuły lifestyle’owe dla graczy
  • Teksty o aktualnie ogrywanych tytułach
  • Newsy ze świata MMO
  • Subiektywne opinie na temat nowych wydarzeń w alternatywnych światach
  • Retro gry
Rozwój bloga w przeciągu 3 miesięcy
Close Menu
close

Spędziłeś miło czas? Polub mnie na FB to i mi będzie miło ;)

Obczaj moje zdjęcia!
Śledź mój kanał RSS!
Otrzymuj powiadomienia na maila! Bez spamu!